HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

Kuştepe Veteranlar tarih yazdıTürkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu resmi Lig takımlarından Kuştepe Veteranlar tarih yazdı.
Ligin en yaşlı kadrosuna sahip olmasına rağmen oynadıkları futbol ve elde ettikleri başarılı sonuçlarla tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar.

Hafta sonu oynanan Zeytinburnu müsabakasına 1-3 geriden gelip 5-3 kazanılması camiada büyük yankı uyandırdı.

Kuştepe Veteranlar Teknik Sorumlusu Fikret Gülbahar Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu;Takım olarak Lige son anda kayıt olduk ve kadro oluşturmakta geç kaldık.Bizi seven eski tüm sporcularımızın fedakarlığı ile Lige girdik.
Konsepti dahai algılayamadan kendimizi ilk müsabakada bulduk.Şu anda Ligi tanıdık ve yavaş yavaş takım olduk.

Birçok sakat ve cezalı oyuncumuz olmasına rağmen Zeytinburnu galibiyeti çok özel bir galibiyet olarak hanemize yazıldı.


Bu ligin iyi futbol oynayan ekiplerindeniz.Her geçen hafta daha oturaklı bir takım görüntüsü veriyoruz ve süprizlerimize hazırlıklı olun uyarısında bulunuyoruz.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak Kuştepe Veteran takımına bundan sonraki müsabakalarında bol şans ve başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.