HAZIRLIK MAÇLARI

15 Şubat 2017 Çarşamba

KÜÇÜKKÖY’DEN TEK ATIŞ, TAM İSABET

KÜÇÜKKÖY’DEN TEK ATIŞ, TAM İSABET
Play Off Klasman Grubunda oynanan maçta Küçükköy, başından sonuna kadar büyük bir çekişmeye sahne olan maçta Paşabahçe’yi 1-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu.

Avcılar Atatürk Stadı’nda oynanan maçta ilk yarı golsüz kapanırken Küçükköy’e 3 puanı getiren tek golü 84. dakikada penaltıdan kaptan Mehmet attı.

Karşılaşma tam anlamıyla taktik savaşı şeklinde geçti.

Küçükköy savunma organizasyonunu rakibine göre daha doğru yaparak defans ve ortasaha bloklarını birbirine yakın oynattı.

Paşabahçe rakibi önünde topa daha çok sahip olmasına rağmen üçüncü bölgede istediği gibi çoğalamadı. Rakibine oranla takım savunmasını daha iyi yapan Yeşil Siyahlılar sabırla rakibinin verdiği boşlukları değerlendirerek kontrataklarla sonuca gitmeye çalıştı.

Rakibine özellikle ikinci bölgede göz açtırmayan Küçükköy kazandığı topları da akıllı değerlendirerek 90 dakikası pozisyon anlamında kısır geçen maçı Mehmet’in 84. dakikada penaltıdan attığı golle 1-0 kazanarak 3 puanın sahibi oldu.

Küçükköysporlu futbolcular maçın son düdüğüyle birlikte 3 puanı taraftarlarına koşarak kutladı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.