HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

Küçükçekmecespor, Türkiye Şampiyonası'nda

Küçükçekmecespor, Türkiye Şampiyonası'nda
Küçükçekmece ilçesinin adını taşıyan ve bölgenin köklü kulüplerinden Küçükçekmecespor, Teknik Direktör Harun Özkan'ın alt yapıların başına geçmesi ile birlikte adından sıkça bahsettirmeye başladı.
U17 yaş kategorisinde grubunda haftalar öncesinde şampiyonluğunu açıklayan Yeşil beyazlı ekip Türkiye Şampiyonası İstanbul elemelerinde Bahçelievler temsilcisi Kocasinanspor ile Merkezefendi Stadı'nda karşı karşıya geldi.

İlk yarısı golsüz eşitlikle sonuçlanan karşılaşmanın ikinci yarısında Harun Özkan'ın öğrencileri oyunun kontrolünü ellerine aldılar ve şampiyona vizesini almayı başardılar. Satılmış ve Ahmet'in golleri ile şampiyona vizesi alan Yeşil beyazlı ekipte Teknik Direktör Harun Özkan çok önemli bir müsabakadan çıktıklarının altını çizdi ve "Buraya kadar gelen her takımın eşit şansı var. Hata yapanın telafisini yapamayacağı maçlar bunlar. Biz hata yapmadan 2-0 lık net skorla yolumuza devam ettik. İstanbul'u en iyi şekilde temsil edeceğiz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.