HAZIRLIK MAÇLARI

16 Şubat 2017 Perşembe

KÜÇÜKÇEKMECEDE YARI FİNALİSLER BELLİ OLDU.

KÜÇÜKÇEKMECEDE YARI FİNALİSLER BELLİ OLDU.
Küçükçekmece Belediyesinin geleneksel hale getirdiği 10. Minikler Futbol turnuvası hafta sonu oynan çeyrek final maçlar sonrası yarı finale kalan 4 takım belli oldu.

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak ortaklaşa düzenlenen Küçükçekmece Belediye Başkanlığı 10. Minikler Futbol turnuvasında grup maçlarının ardından oynan çeyrek final maçları sonrası yarı finaller çıkan takımlar belli oldu.
Halkalı Etap Sahasında 4 Grupta toplam 24 takım mücadele verdiği turnuvada gruplarında ilk dört sırayı alan 8 takım soğuk ve Kar yağışına rağmen hafta sonu oynan çeyrek final maçları sonrası İstanbulspor A.Ş,İFAspor, Bezirganbahçespor ve Küçükçekmece İdman yurdu takımları yarı finale kalan takımlar oldu.
Çeyrek Finalde karşılaşmaların da İstanbulspor A.Ş-Halkalı Taştepespor 3-1, Küçükçekmece İdman yurdu-Atakent 2015 spor 4-0, İFAspor-Cennet Barbarosspor 2-1 mağlup etmeyi başarırken gün son karşılaşması Söğütlüçeşmespor, Bezirganbahçespor takımları arasındaki normal süres1-1 sona erdi. Penaltı atışlarında 4-2 üstünlük sağlayan Bezirganbahçespor takımı yarı finale kalan takımlar oldu. Yarı Final maçları 18-19 Şubat tarihlerinde hafta sonu Halkalı Etap sahasında oynanacaktır.
Yarı Final Eşleşmeleri şöyle, İstanbulspor A.Ş,İFAspor, , Bezirganbahçespor, Küçükçekmece İdman yurdu takımları yarı finale maçlarında finale kalmak için karşı karşıya gelecekler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.