HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

KÜÇÜK ÇEKMECE İDMANYURDU VE ZARA EKİNLİ DOSTÇA

KÜÇÜK ÇEKMECE İDMANYURDU VE ZARA EKİNLİ DOSTÇA
İstanbul U-14/A Gençler ligi 12.Grupta lider Zara Ekinli Halkalı Etap sahasında oynadığı Küçükçekmece İdmanyurdu takımı ile 1-1 berabere kalarak puan kayıp etti.

Ligin 7.Haftasında Halkalı Etap sahasında Küçükçekmece İdmanyurdu, Zara Ekinli U-14/A Gençleri takımları karşılaştı. Müsabakayı Batuhan Kapancı, Taha Cem Özoral ve Mücahit Yıldırım hakem üçlüsü yönetti.
Karşılaşmanın ilk yarısını ev sahibi takım Küçükçekmece İdmanyurdu takımı 1-0 önde kaptı.


İkinci yarı daha baskılı futbol sergileyen misafir takım Zara Ekinli attığı golle çevirmesiyle 1-1 beraberliği yakaladı. Müsabakanın ilerleyen süresinde başka gol ve goller olmayınca karşılaşma karşılıklı atılan gollerle maç 1-1 berabere bitti.
Küçükçekmece İdmanyurdu, Berkay, Ekin, Burak, Melih, Süleymen, Sedat, Muhammet, Doğaç, Hasan, Uygar, Ahmet, Oğuzhan, Furkan, Emircan, İsmail, Umut, Abdulsamet, Ergün
Zara Ekinli, Emre Akgül, Emre Şentürk, Eyüphan, Bilal, Enes, Caner, Berkay, Bülent, Cem, Burak, Berşan, Miraç, Berkant, Yusuf, Oğuzhan, Eren, Mehmet


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.