HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

KOZLU BELEDİYESPOR'UN EFSANE 10 NUMARASI GERİ DÖNDÜ

KOZLU BELEDİYESPOR'UN EFSANE 10 NUMARASI GERİ DÖNDÜ
BAL 11.Grup'ta zor günler geçiren Kozlu Belediyespor daha önce formasını giyen tecrübeli ofansif orta saha oyuncusu Uğur Aydın'la anlaşmaya vararak resmi sözleşme imzaladı başarılı futbolcunun lisans işlemleri bugün tamamlandı.
Tecrübeli futbolcu Uğur 2011-2012 sezonunda Kozlu Belediyespor formasıyla 22 maçta 8 gol ve oynadığı futbolla hala taraftarın unutamadığı isimlerden biri olmayı başarmıştı.

Doğum Tarihi ve Yeri - 5 Mayıs 1981 - Sürmene ( Trabzon )
Uğur Aydın'ın Başarıları
Başarılı oyuncu Uğur Aydın 3.Lig'de oynadığı dönemlerde Boluspor,Tokatspor,Beylerbeyi ve Araklıspor'la 2.Lig'e çıkma sevinci yaşamıştı.O dönemlerde futbol hayatının en verimli dönemlerini geçirerek şampiyonluklarda oynadığı futbol ve attığı kritik gollerle baş etken olmuştu.

Uğur Aydın'ın Oynadığı Takımlar
Deneyimli oyuncu Uğur Aydın futbola 1992 yılında Sürmenespor'da başladı daha sonra Araklıspor ve Arsinspor'da oynadıktan sonra 2001 yılında Boluspor'a transfer olarak profesyonelliğe geçti.Daha sonra profesyonel liglerde Araklıspor,Tokatspor,Beylerbeyispor,Gümüşhanespor,Yeşil Bursa formaları giydikten sonra 2011 yılında Kozlu Belediyespor'la amatöre dönüş yaptı.Kozlu ekibinde 22 maçta 8 gol ve oynadığı futbolla taraftarların gönlünde taht kuran başarılı oyuncu Kozlu taraftarları arasında unutulmayan oyuncular arasında yer almıştı.Uğur Aydın daha sonra amatör liglerde Manisa Büyükşehir Belediyespor,Mudanyaspor,Fatsa Belediyespor ve Tekirdağspor,Yeni Çanspor,Araklıspor,Leventspor,Mardin 47 Spor,Beyoğlu Yeniçarşıspor formalarını giydi.
Uğur Aydın'ın Lig Kariyeri
Türkiye Kupası 1 Maç
TFF 2.Lig 41 Maç 2 Gol
TFF 3.Lig 193 Maç 32 Gol
BAL Ligi 73 Maç 14 Gol

Kaynak :  BölgeselAmatörLigTransferMerkezi /Özel Haber

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.