HAZIRLIK MAÇLARI

17 Şubat 2017 Cuma

Kireçburnu'nda Büyük Değişim.

Kireçburnu'nda Büyük Değişim.
TFF Kadınlar 1. ligi takımlarından Kireçburnu Spor'da devre arasında büyük değişim yaşandı. Kadrosundan 5 futbolcu ile yolları ayrılan Sarıyer temsilcisi yeni transferleri ve genç takım oyuncuları ile yoluna devam edecek.

Ara transfer döneminde Azize Erdoğan, Ezgi Çağlar ve Kezban Tağ'ın Ataşehir Belediye Spor'a gitmesinden sonra iki milli sporcusu Demet Bozkurt ve Gül Eroğlu'nu Beşiktaş'a kaptıran Kireçburnu spor, kadrosunu güçlendirmek için Fatih Vatan Spor'dan Cansel Gözüaçık ve Kader Kısa'yı kadrosuna kattı. Ayrıca 1207 Antalya Döşeme Altı Belediye Spor'dan Selin Sivrikaya ve Beşiktaş'tan Kardelen Duran ile Özge Çamurcu'yu kadrosuna katmayı başardı.
Teknik Direktör Veysel Yaman çok çalışkan ve iyi bir futbolcu topluluğuna sahip olduklarının altını çizerken "Ben geldiğimde bazı futbolcuların ara transfer döneminde takımdan ayrılma durumları vardı. Birlikte oynamaya alışmış bazı oyuncuların bir anda kadrodan uzaklaşması tabii ki oyun düzeni ve sisteminde bazı aksaklıklara yol açtı. Ancak iyi bir futbolcu topluluğumuz var. Yeni transferlerimiz ve genç oyuncularımızdan takviye ile mevcut kadromuzu biraz genişlettik. Gerek çalışmalarda gerekse ikili ilişkilerde birbirlerine saygı duyan, birbirleri için savaşacak bir kadroya sahibim. Adana'da bunun örneğini sergilediler. Önümüzde çok önemli bir Trabzon maçımız var bu maçı alarak sezonu ilk beş içerisinde bitireceğiz. Hiç kimsenin bu konuda kaygısı olmasın. " dedi. 


Hafta ortası Adana'da, Adana İdman Yurdu Spor ile oynanan 8. hafta erteleme karşılaşmasında rakibine oranla üstün bir performans sergileyerek sahadan 4-1 galibiyetle ayrılan Kireçburnu, hedefinde de doğru yolda olduğunu gösterdi. Kireçburnu Spor'a galibiyeti getiren goller İlknur Ülker (2), Selin Sivrikaya ve Merve Alada'dan geldi. 
Kireçburnu 7 günde 3 önemli maça çıkacak.
Bu hafta sonu pazar günü şampiyonluk yarışı içinde olan 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Kireçburnu, hafta ortasında hava koşulları sebebi ile başka bir erteleme maçı olan Karadeniz Ereğli Belediyespor ile perşembe günü evinde karşılaşacak ve pazar günü Samsun temsilcisi İlk Adım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor'u Çayırbaşı'nda konuk edecek. Bu zorlu virajda en az 7 puanı hesaplayan Veysel Yaman, bu hafta bizim dönüm noktamız olacak dedi.  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.