HAZIRLIK MAÇLARI

13 Şubat 2017 Pazartesi

Kartal Gücü Süpere Uçtu.

Kartal Gücü Süpere Uçtu.
1. Amatör lig Play Off maçında Selimiye Stadı'nda Beykoz Çavuşbaşı ile karşılaşan Kartalgücü, müsabaka sonunda sahadan1-0 galibiyetle ayrılarak önümüzdeki sezon Süper Amatör ligde oynamaya hak kazandı.

Selimiye Stadı’nda oynanan maçta tek golü 44. dakikada frikik atışında direkten dönen topu iyi takip eden Cenk attı. Maçın ikinci yarısında baskılı bir oyun ortaya koyan Beykoz Çavuşbaşı aradığı golü bulamayınca 90 dakika sonunda Süper Amatör bileti alan taraf Kartalgücü oldu. Kartalgücü’ne galibiyeti getiren tek golünü atan Cenk maçın son dakikasında kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.
Maçın son düdüğüyle birlikte kulüp başkanı Ahmet Kaya ve yöneticiler sahaya inerek galibiyet sevincini futbolcular ve teknik heyetle birlikte paylaştı.

Haber : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.