HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

Karadolap Spor Evinde Sadece Aksaray Spor'a Mağlup

Karadolap Spor Evinde Sadece Aksaray Spor'a Mağlup
İstanbul 1. Amatör Lig 10. grupta süper amatör lige çıkma mücadelesi veren KAradolap Spor Kulübü, bu sezon evinde oynadığı karşılaşmalarda adeta rakiplerine geçit vermedi. Evinde oynadığı 8 karşılaşmanın altısında sahadan galibiyetle ayrılırken bir maç beraberlikle sonuçlandı. Eyüp temsilcisine evinde mağlup eden ve her iki karşılaşmada da yenen tek takım Aksarayspor oldu.Karadolap spor bu sezon kendi sahasında oynadığı 8 maçta sadece 1 kez mağlup olurken, 6 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti. Yeşil-beyazlı takım bu sezon Karadolap  Stadın’nda oynadığı maçlarda rakiplerine geçit vermiyor. Karadolap spor bu sezon evinde oynadığı lig  8 maçında sadece 1 kez mağlup olurken, 6 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti. Ligin ilk haftasında 8 Haftadaki maçtan Mimarsinan spor’a karşı beraberlikle ayrılan  Karadolap spor bu sezon sahasındaki ilk ve tek yenilgisini 1.ci haftada Aksaray Spor'a karşı aldı. Daha sonra ligde kendi sahasında sırasıyla oynadığı  Çayırgücü spor, Akatlar spor, Karadolap spor, Okmeydanı fetih spor, Örnektepe spor, Kanarya azim spor maçları karşılaşmalarının tamamını kazanan taraf oldu. 
Karadolap iç saha maçlarında rakip fileleri 21 kez havalandırırken, kendi kalesinde sadece 5 gol gördü. 

Haber : Yaşar AĞZIKURU

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.