HAZIRLIK MAÇLARI

13 Şubat 2017 Pazartesi

KANARYA SÜPER OLDU.

KANARYA SÜPER OLDU.
İstanbul 1. Amatör Lig play-off maçında Kanaryaspor, Şehzadebaşıspor'u 2-1 yenerek tarihinde ilk kez Süper Amatör lige çıkma başarısını gösterdi. Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadındaki günün önemli maçını Onur Karabaş, Ahmet Yeşilak ve Burak Canbulak hakem üçlüsü yönetti.

Karşılamaya hızlı başlayan Kanarayaspor Hamdullahın attığı golle 1-0 öne geçti. Müsabakanın ilk yarısının bitimine az bir süre kala Şehzadebaşı takımı penaltı gollü ile ilk yarı skorunu belirleyerek ilk yarı 1-1 sona erdi.
İkinci yarı baskılı futbol oynayan ve oyun kontrolünü eline bulunduran Kanaryaspor Abdullahın attığı golle karşılaşmayı 2-1 kazanarak Süper Amatör lige çıkma başarısını gösterdi.
Karşılaşmanın bitiş düdüğü ile büyük sevinç yaşayan Kanaryaspor oyuncular hocaları Adem Aktaşa doğru koşarak sevinçlerini paylaştılar.
Kanaryaspor kulüp Başkanı Ahmet Tuğlar başta hocamız Adem Aktaş olmak üzere futbolcu kardeşlerimize ve sezon başından beri bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum dedi.


Süper Amatör lige çıkma başarısını gösteren Mavi-Beyazlı futbolcular kulüp Başkanı Ahmet Tuğlar’a ait olan Kanarya Balık Evinde topluca balık yiyerek şampiyonluğu kutladılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.