HAZIRLIK MAÇLARI

24 Şubat 2017 Cuma

Kağıthanespor'da Şampiyonluk Primleri dağıtıldı.

Kağıthanespor'da Şampiyonluk Primleri dağıtıldı.
Geçtiğimiz sezon 1. Amatör lig 4. grupta şampiyonluk ipini göğüsleyerek süper amatör lige yükselme başarısı gösteren Kağıthanespor'da teknik ekip ve futbolculara söz verilen şampiyonluk primleri dün Kasapoğlu şirket binasında ofisinde Başkan Halil İbrahim Kasapoğlu tarafından dağıtıldı.
Kasapoğlu "Başarılı geçen bir sezon sonunda futbolcularımıza hak ettikleri bir hediyeyi takdim ettik. Tüm sezon arkalarından bir çok söz söylenmesine rağmen çıktılar toplarını oynadılar. Bizi hedefimize ulaştırmayı başardılar. Hepsini alınlarından öpüyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.