HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

Kağıthane Amatör Sporlar Birliği, Kaymakam Hasan Göç'ü Ziyaret Etti.

Kağıthane Amatör Sporlar Birliği, Kaymakam Hasan Göç'ü Ziyaret Etti.
Kağıthane'de her branş da müsabakalara katılan spor kulüplerini bünyesinde barındıran KAğıthane Amatör Sporlar Birliği, Kağıthane Kaymakamı Sayın Hasan Göç'ü yeni yönetim Kurulu ile birlikte makamında ziyaret etti. Kağıthane Amatör Sporlar Birliği Başkanı Sayın Ömer Tüfekçi ve Yönetim Kurulu üyeleri kongre sonrasında aldıkları kararla tüm kamu kuruluşlarını ziyaret edeceklerini ve sportif anlamda hangi noktalar da buluşabilecekleri konusunda istişarelerde bulunacaklarını söylerken, "Ziyaretlerimize ilk olarak Kaymakamlıktan başladık. İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan Göç bizimle ve yönetim kurulumuzla yakından ilgilendi. İlk önce misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Daha sonra yönetim kurulu üyelerimizi tanıttık kendisine ve faaliyetlerimizi anlattık. Birliğimize kayıtlı 12 ayrı branşda 28 Spor kulübü bulunuyor. Bunların sorunlarını konuştuk. Kendiside her türlü işbirliğine açık olduğunu belirterek daha fazla yan yana olacağımızın sinyalini verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.