HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

İzzettinspor'da Şok Gelişme

İzzettinspor'da Şok Gelişme
AÇIKGÖZ: ADAY DEĞİLİM
İzzettinspor’da şok gelişme. Kulüp Başkanı Ali Açıkgöz genel kurulda aday olmayacağını açıkladı.

Açıkgöz “Kongrede aday değilim. Kongrede çıkacak adaya her zaman desteğimi sunacağım. Tecrübelerimi her zaman kendisiyle paylaşmaya hazırım. Aday olacak arkadaşa da şimdiden başarılar dilerim.” diye konuştu. İşlerinin yoğunluğu ve yatırımları nedeniyle böyle bir karar almak zorunda kaldığını ifade eden Açıkgöz “Ben kesin ve kati surette aday değilim. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bir süre futboldan uzak durma kararı aldım. Kulüpler Birliği’ndeki görevim devam edecek. Yine sporun içindeyiz. Gençlere imkan sağlamak için bu yolda hizmetimize devam edeceğiz.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.