HAZIRLIK MAÇLARI

24 Şubat 2017 Cuma

İstanbul'da Büyük Final

İstanbul'da Büyük Final.
İstanbul Küçük Bayanlar Voleybol Ligi'nde İstanbul'u Bölgesel Lig'de temsil edecek olan takımın belirleneceği müsabaka da Sultantepespor ile Üsküdar Belediye Spor, Maltepe Spor kompleksinde karşı karşıya geliyorlar. 

Grup maçlarında topladıkları puanlarla ligde ilk iki sırayı paylaşan Sultantepespor ile Üsküdar Belediye Spor ligin son haftasında karşı karşıya gelecekler karşılaşmadan galip ayrılan taraf İstanbul'u Bölgesel ligde temsil etme hakkı kazanacak.
Tüm Sporseverleri bu müsabakayı izlemeye davet ediyoruz. 

25.02.2017
Saat 11.15
Yer : Maltepe spor kompleksi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.