HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

İSTANBUL SİNOP SPOR CAMİASINDAN TAM DESTEK

İSTANBUL SİNOP SPOR CAMİASINDAN TAM DESTEK
İstanbul Sinop Spor Kulübü yeni kulüp tesislerinde Başkanı Ramazan Aşçı Başkanlığında Yönetim Kurulu, Onursal Başkanlar ve İstişare Kurulu Üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.
Başkan ve tüm yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ve 3 Saat süren İstişare toplantı sonrası kulüpten yapılan yazılı basın açıklamasında gündemle ilgili konulara açıklık getirildi.Başta yeni tesisin camiaya kazandırılması ile ilgili memnuniyet ifade edildi.Tesisi yapan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ile görüşülerek İlkbahar döneminde ertelenen açılışın yapılması kararlaştırıldı.

Altyapıların yeniden yapılandırılması ve profesyonel takımlara ve A Takıma sporcu verecek noktaya gelmesi güzel bir gelişme olarak değerlendirildi.
A Takım ile ilgili profesyonel bir yapı oluşturarak, uzun vadeli çalışacak niteliklere sahip bir antrenör ile anlaşılması ve kulübün profesyonel lige kadar çıkartılması yönünde fikir birliğine varıldı.Kulübün Onursal Başkanları Ali Çelik, İsmet Şahin, Hüseyin Demirkol, Rasim Yıldırım ve Raşit Şahin ile İstişare Kurulu üyeleri Ferhat Yıldız, Sedat Orhan ve Sami Şahin söz alarak yapılan tesislerden memnuniyet duyduklarını, bununla birlikte A takımın yeniden yapılandırılarak profesyonel lige çıkmak için mücadele edilmesi gerektiğini belirterek mevcut yönetime tam destek verdiklerini ifade ettiler.Dilek temenniler ve sportif öneriler ile toplantı sona erdirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.