HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

İSTANBUL MESUDİYESPOR KAPTANI HAKAN KÖKÇÜ FERİKÖYSPOR’DA

İSTANBUL MESUDİYESPOR KAPTANI HAKAN KÖKÇÜ FERİKÖYSPOR’DA

Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubuna kalmayı son hafta karşılaşmalarının ardından kaçıran İstanbul Mesudiyespor’da takımdan ayrılışlar devam ediyor. 2.Transfer döneminde birçok takımın listesinde yer alan Takım Kaptanı Hakan Kökçü, İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubunda Paşabahçespor ile aynı grupta yer alan Feriköyspor’a transfer oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.