HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

İSTANBUL BALKANSPOR LİGE İYİ BAŞLADI.4-1


İSTANBUL BALKANSPOR LİGE İYİ BAŞLADI.4-1
İstanbul 2.Amatör Lig 9.Grupta İstanbul Balkanspor ligin ilk haftasında kendi sahasında ağırladığı Güney Yıldızspor’u 4-1 yenerek lige üç puanla başladı.
Küçükçekmece Sefaköy Kartal sahasındaki maçı Murat Toraman, Ahmet Yücetürk ve Nuhan Kabakçı hakem üçlüsü yönetti.


Müsabakaya çok iyi başlayan ev sahibi Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Balkanspor Can ve Sercan’ın attığı golle ilk yarıyı 2-0 önde kaptı.

İkinci yarıda üstün futbolunu sürdüren İstanbul Balkanspor takımı Can, Halit ve
İstanbul Balkansporlu Abdurrahman Kendi kalesine attığı golle Güney Yıldızspor’u 4-1 yenerek sahadan galip ayrılırken ligde üç puanla başlamanın mutluluğunu yaşadı.


Stat: Sefaköy Kartal
Hakemler: Murat Toraman, Ahmet Yücetürk, Nuhan Kabakçı
İstanbul Balkanspor: Ozan, Servet Recper, Servet Aydın, Nurullah, Abdurrahman, Sercan, Can, Mesut İlhan, Halit, Şafak, Telat
Teknik Direktör: Ali Zeki Yılmaz

Güney Yıldızspor: Servet, Turgut, Sinan, Oğuzhan, Metin, Görkem, Fırat, Ferhat,
Zafer, Sefa, İlhan
Teknik Direktör: Ekrem Dönmen


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.