HAZIRLIK MAÇLARI

27 Şubat 2017 Pazartesi

İSTANBUL AĞRI KAPTANIYLA: 1-0


İSTANBUL AĞRI KAPTANIYLA: 1-0
2. Amatör Lig 14.Grupta oynanan maçta İstanbul Ağrı ilk haftasını bay geçtiği sezonun ilk maçında Kavakpınar’ı 1-0 mağlup ederek 3 puanla başlangıç yaptı.

Kaynarca Stadı’nda oynanan maçta İstanbul Ağrı ilk yarıda girdiği fırsatları değerlendiremeyince devre golsüz kapandı. İkinci yarıda oyuna ağırlığını koyan İstanbul Ağrı kaptan Uğur’un attığı golle sahadan 1-0 galip ayrılarak 3 puanın sahibi oldu. Maça taraftarların da büyük bir ilgi gösterdiği gözlendi.
Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.