HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

İlkay Yazıcı büyülemeye devam ediyor
Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Sultangazispor takımının başarılı kalecisi İlkay Yazıcı üstün formu ile taraflı tarafsız tüm sporseverlerin takdirini kazanmaya devam ediyor.
Sultangazispor takımı emin adımlarla yolunda ilerlerken kaleci İlkay Yazıcı'nın üstün formu dikkatlerden kaçmıyor.Sezon başından beri gösterdiği başarılı performansları ile takım arkadaşlarına güven veren başarılı kaleci Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu:


Sultangazispor benim yuvam.Burda oynamaktan son derece mutluyum.Harika bir hava yakaladık.Takım arkadaşlarımın özgüvenli kaliteli oyunları benim başarımdaki ve performansımdaki en önemli etken.Onların saha içi duruşları bana güven veriyor.


Bu sene muhteşem tarafımıza ve camiamıza 3.Lig sevincini yaşatmak istiyoruz.Bunu başarmak için ilk önce bu gruptan lider çıkmamız gerektiğinin bilincindeyiz.Kalan bütün maçlarımızı kazanırsak mutlu sona ulaşacağımızdan zerre kadar şüphemiz yok.


Rakiplerimizin zorlu müsabakaları var.Mutlaka puan kaybedecekler.Son maçımız olan ErgeneVelimeşe maçında Liderliğimizi perçinlemek ve Ligi zirvede bitirmek istiyoruz.Taraftarımız bize inansın ve yanımızda olsun yeter.Onların desteğiyle başaramıyacağımız bir hedef yok.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.