HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

İKİTELLİSPOR ADINI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA YAZDIRDI.

İKİTELLİSPOR ADINI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA YAZDIRDI.
İstanbul U15 Ligi Türkiye Birinciliği İstanbul Elemesi ilk tur maçında İkitellispor ile Esenlerspor takımları Bahçelievler Kocasinan Stadında karşı karşıya geldiler. Çekişmeli geçen mücadeleyi 2-0 kazanan İkitellispor tur atlayan ekip oldu.


İkitellispor Hikmet Aydın yönetimindeYusuf, Davut, Yakup, Mustafa, Sayim, Ömer, Suat, Faruk  Ufuk, Bayram, Umut on birleri ile sahaya çıktılar.

Kadir Kerem Erdal, Burak Şandan ve Berkay Urlu hakem triosunun yönettiği İstanbul Elemesi ilk tur maçının ilk yarısını 0-0 golsüz kapandı.

İkinci yarıya iki takımda hızlı başladılar. Büyük çekişmeye sahne olan mücadelenin 40.Dakikasında Davut Çetinkaya İkitellispor’un gollünü atarak 1-0 öne geçti.

70.Dakikada karşılaşmanın skorunu belirleyen golü Ufuk Öztürk topu ağlara yollayarak takımını 2- 1 üstünlüğe taşıdı. Kalan sürede başka gol olmadı ve mücadeleyi kazanan İkitellispor tur atladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.