HAZIRLIK MAÇLARI

10 Şubat 2017 Cuma

İki Yaka Bir Araya Geliyor.

İki Yaka Bir Araya Geliyor. 
Süper Amatör Lig için Play Off maçları öncesinde TFF İl Temsilciliği'nde bir araya gelen Yeni Levent Konaklar Spor Kulübü ve Barbaros Spor Kulübü yöneticileri birlikte yapılan kahvaltı sonrasında maç için temennilerini dile getirdiler. 

Avrupa yakası kulüplerinden Yeni Levent Konaklar Spor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Dülgar "Biz 1. Amatör ligde amatörce mücadele ederek buraya kadar geldik. Rakibimiz hakkında aldığımız bilgilere göre şartlar eşit, aynı bizim gibi onlarda amatör zihniyetle bu başarıyı yakaladılar. Son maça kadar geldik. İki takımada başarılar diliyorum. Hak eden kazansın." dedi.
Anadolu yakası kulüplerinden Barbaros Spor'da 13 yıl futbol oynadıktan sonra, Camianın baskısı ile kulüpte başkanlık görevini üstlenen Ulaş Turun "Yönetici olarak daha çok yeniyiz. Abilerimizden öğreneceğimiz daha çok şeyimiz var. Genç bir kadro ile çıktık bu yola, çocuklar bir başarı yakaladı. Son maça kadar geldik.  Kavgasız, dövüşsüz, sakatlık vermeden sonuçlanan bir maç olmasını diliyorum. Bende bir iki maçlarını seyrettim. Onlarda bizim gibi bir çalışma ile buraya kadar gelmişler. İki amatör ve nezih kulübün mücadelesi şeklinde olacak bir maç. İki kulüpten biri kazanacak. Ama sonuç ne olursa olsun, biz bir dost kazanmış olduk. Arkadaş kazanmış olduk." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.