HAZIRLIK MAÇLARI

6 Şubat 2017 Pazartesi

Haznedar Yola Devam

Haznedar Yola Devam
İstanbul U-16 /A Gençler Ligi 5.Haftasında 11.Grupta şampiyonluk adayı takımlardan Haznedarspor, deplasmanda karşılaştığı Gültepe Özgençlikspor'u 5-0 mağlup ederek sahadan 3 puanla ayrıldı.Yeşilova Kemal Aktaş sahasında oynanan maçı Fırat Alper, Muhammet Oğulcan Malkoç ve Muharrem Mert Karakaş hakem üçlüsü yönetti. 
Şampiyonluk yarışında zirve yarışından kopmamak için sürpriz bir sonuç almak istemeyen ev sahibi Gültepe Özgençlikspor mutlak galibiyet için çıktığı Haznedar karşılaşmasında beklemediği bir sonuçla sahadan ayrılmak zorunda kaldı. Misafir takım karşılaşmanın her iki devresinde de sahada etkili bir futbol oynayan ve rakip kalede net gol pozisyonları bulan taraf konuk Haznedarspor oldu. Gültepe Özgençlikspor takımı kontra ataklarla rakip kalede tehlike yaratmak istediyse de misafir takım Haznedarspor Yusuf (3),Sidar (2) attığı gollerle karşılaşmadan 5-0 galip ayrıldı. Bu galibiyet sonrasında Haznedarspor puanını 13'e yükselterek liderlik koltuğunda oturmaya deam ederken, Gültepe Özgençlikspor 7 puanda kalarak 4. sıraya geriledi ve şampiyonluk yarışında büyük yara aldı.


Haznedarspor önümüzdeki hafta kendi sahasında İstanbul Artvin'i konuk ederken, Gültepe Özgençlikspor ise Esenler Kulüp Atletik'e konuk olacak.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.