HAZIRLIK MAÇLARI

2 Şubat 2017 Perşembe

Hasan Demir "Hakeden kazansın."

Hasan Demir "Hakeden kazansın."
Yeşilesenyurtspor Kulüp Başkanı Hasan Demir 1-1 biten Gazitepe maçının ardından yaptığı açıklamada finale yakışır bir maç olduğunu, baraj maçında bir kez daha karşı karşıya gelecekleri rakiplerine başarılar dilediğini söyledi.

Demir “Öncelikle iki takım da güzel mücadele etti. Finale yakışır bir maç oldu. Bundan sonra bir tane daha baraj maçımız olacak Gazitepe ile. Orada da hak eden, futbol adına güzel şeyler yapan kazansın.” dedi. Gazitepespor’la oynadıkları iki maçta da güzel dostluklar kurduklarını ifade eden Demir “Gazitepespor kulübüyle aynı grupta olmamız münasebetiyle güzel dostluklarımız oldu hem saha içinde hem saha dışında. Hem oradaki hem de buradaki maç çok temiz geçti. Onlara da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

İstanbul 1. anatrör lig 1. grupta Süper Amatör lige çıkmak için play off oynayacak takımı belirleyecek maçta iki takım 4 Şubat Cumartesi günü Saat 15.00'de Çatalca Stadı'nda karşı karşıya gelecekler. Müsabaka tek maç eleme usulü ile oynanacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.