HAZIRLIK MAÇLARI

24 Şubat 2017 Cuma

HALKALISPOR'DAN 5 TAKVİYE

HALKALISPOR'DAN 5 TAKVİYE
İstanbul 2.Amatör Lig 8.Grupta Küçükçekmece temsilcisi Halkalıspor hafta içi 5 takviye birden yaparak takımını güçlendirdi. Kanarya Azimspor'dan Zekeriya ile Muhlis'i transfer eden Halkalı İkitellispor'dan Murat ve Yavuz'la İkitelli Köyiçispor'dan Arif'i kadrosunda kattı.

8. Grupta şampiyonluk için yola çıkan Halkalıspor Kulüp Başkan Faruk Coşkun yaptığı açılmasında Halkalıspor kulübü olarak bizleri izleyenlerinde feyz alarak, iyi bir kadro kurduk. Şampiyon olmak istiyoruz. Centilmence maçlar olmasını da istiyoruz. Sahada efendi, centilmen çocuklarımızla Halkalı kulübüne yakışır bir sezon geçirmek istiyoruz” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.