HAZIRLIK MAÇLARI

20 Şubat 2017 Pazartesi

HALKALISPOR ZÜMRÜT BULDU.

HALKALISPOR ZÜMRÜT BULDU.
Çatalzeytin Zümrüt : 1 - Halakalı : 4
İstanbul 2.Amatör Lig 18. Grupta ligin ilk haftası Halkalıspor deplasmanda Çatalzeytin Zümrütspor'u 4-1 gibi farklı skorla mağlup ederek lige üç puanla başlamış oldu.

Ligin ilk haftası Kâğıthane Mehmet Akif Ersoy sahasında Çatalzeytin Zümrütspor ile karşı karşıya gelen Halkalıspor müsabaka boyunca üstün futbol oynayarak Yavuz(2),Ümit ve Ateş’in attığı gollerle karşılaşmayı 4-1 kazanarak lige üç puanla başlamış oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.