HAZIRLIK MAÇLARI

11 Şubat 2017 Cumartesi

HALKALI'DAN LİDER OKMEYDANINA ÇELME.

HALKALI'DAN LİDER OKMEYDANINA ÇELME.
İstanbul U-14/B Gençler ligi 8.Grupta Halkalıspor kendi sahasında ağırladığı Okmeydanı Fetihspor ile 1-1 berabere kalarak şampiyonluk yolunda çelme attı.


Halkalı Etap sahasında ligin 7.Haftası Halkalıspor grup lideri Okmeyadını Fatihspor ile karşı karşıya geldiler.

Furakn, Yusuf, Yahya, Tayip, Recep, Emircan, Umutcan, Mert, Sergen, İbrahim, Samet onbiri ile başlayan ev sahibi Halkalıspor İbrahim’in attığı golle sahadan 1-1 beraber ayrılarak şampiyonluk yolunda lider Okmeydanı Fetihspor ilk puan kaybı yaşatarak sahadan mutlu ayrılan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.