HAZIRLIK MAÇLARI

4 Şubat 2017 Cumartesi

HALİDE EDİP ADIVAR 3 PUANI TEK GOLLE ALDI.

HALİDE EDİP ADIVAR 3 PUANI TEK GOLLE ALDI.
TFF 3.Lİg 2. Grupta yer alan İstanbul Temsilcisi Halide Edip Adıvar ligde zor günler geçiren Yeşil Bursa'yı Vefa Stadında konuk etti.
Karşılaşmayı R.Alkın Aksoy, Emrah Ünal, Gökhan Coşar Hakem üçlüsü yönetti.
Karşılaşma boyunca rakibine oranla daha etkili bir futbol sergileyen İstanbul temsilcisi Halide Edip Adıvar 3. Dakikada Mustafa'nn penaltıdan kazandırdığı golle 3 puanı hanesine yazdı. Halide Edip Adıvar önümüzdeki hafta Çatalca Deplasmanına giderken rakibi Yeşil Bursa İse kendi evinde Manisa Büyükşehir Belediye Sporu konuk edecek.
STAD: Vefa
HAKEMELER: R.Alkın Aksoy, Emrah Ünal, Gökhan Coşar, Can Durgut
HALİDE EDİP ADIVAR: Burak Kapan, Aytekin Aşıkoğlu, Barış Aysu, Cemal Şener, Yavuz Ayazoğlu, Hüseyin Afkan, Hüseyin Kara, Furkan Akbulut, Ertuğrul Sancaktutan, Taner Gürsoy, Uğur İmir.
YEDEKLER: İnanç Gökçe, Emre Turan, Serkan Yavuz, İbrahim Anıl Tekeli, Egecan Çevir, Mert  Narin, Ömer Faruk Altun.
TEKKNİK DİREKTÖR: Eyüp Ümit Özkalp
YELŞİL BURSA: Volaka Tercan,  Fatih Şahinoğlu, Furkan Emre Ünver, Sedat Dursun, Semih Durmuş, Kadir Turhan, Mertcan Erdem, Murat Erata, Fatih Çakir, Mustafa Emre Can, Bünyamin Kasal.
YEDEKLER:Ömer Can, Talha Çalışkan, Utku Türk, İbrahim Serdar Aydın, Yunus Öz, Ali Ayvaz, İsmail Can Çavuşluk.
TEKKNİK DİREKTÖR: Bülent Merey


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.