HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

Güzelce'den Muhteşem Geri Dönüş

Güzelce'den Muhteşem Geri Dönüş
10 KİŞİYLE GÜZELCE MUCİZESİ
U 19 A Ligi 2.Grupta oynanan maçta Güzelcespor, Ömerli Spor karşısında ilk yarısını 2-0 yenik kapattığı maçın son 19 dakikasında büyük bir mucizenin altına imza atarak 90 dakika sonunda sahadan 3-2 galip ayrıldı.

Güzelce Stadı’nda oynanan maça konuk takım Ömerli Spor iyi başladı. Siyah Beyazlılar devreyi 32. dakikada Burak ile 40. dakikada Doğukan’ın attığı gollerle 2-0 önde kapattı.


İkinci yarı ile birlikte farkı attıracak pozisyonları da bulan Ömerlispor 71. dakikada Tuğberk’in golüne engel olamayınca skor 2-1’e geldi.

Ev sahibi Güzelcespor 77. dakikada Adem Hazır’ın kırmızı kart görmesiyle kalan sürede 10 kişi mücadele etmek zorunda kaldı. Buna rağmen her mevkide iki kişilik mücadele eden ev sahibi ekip bu nedenle bir kişi eksik oynamanın dezavantajını yaşamadı.

82. dakikada penaltıdan Fatih’le 2-2 beraberliği yakalayan Güzelcespor son dakikalarda baskısını daha da arttırdı. 89. dakikada sahneye çıkan Fatih Güzelcespor’u öne geçiren isim oldu: 3-2.


Kalan sürede başka gol olmayınca Güzelcespor ilk yarısını 2-0 yenik kapattığı maçtan 3-2 galip ayrılarak haftanın en sansasyonel galibiyetine imza attı. Bu sonuçla Ömerlispor 1 puanla son sıraya demir atarken 10 puana yükselen Güzelcespor ligde ikinci sıraya yükseldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.