HAZIRLIK MAÇLARI

19 Şubat 2017 Pazar

Gümüşyaka'dan, Özörencik'e Yarım Düzine

Gümüşyaka'dan, Özörencik'e Yarım Düzine...
İstanbul 2. amatör lig 1. grupta sezonun ilk maçında karşı karşıya gelen Gümüşyakaspor ile Özörencik Köyü arasındaki müsabakadan konuk ekip Gümüşyaka 3 puanla ayrılan taraf oldu.

Özörencik ile Gümüşyaka takımları Çatalca Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Caner Erbil, Burak Menteşe, Emre Çiğdem hakem üçlüsü yönetti.
Sezonun ilk müsabakasında deplasmanda 6 farkla sahadan galip ayrılan taraf Gümüşyaka olurken Gümüşyaka'ya galibiyeti getiren golleri Mehmet İstek (3), Şener Karaçoban, ŞenolSalih ve Uğur Hendek kaydetti.
Özörencik Köyü : 0 - Gümüşyaka : 6
Grupta ilk hafta oynanan maçlar sonunda alınan sonuçlar ise şöyle;
Kabakçaspor - Arnavutköyspor (Çatalca) 2-4
Taşolukspor - Karacaköy Belediyespor (Taşoluk) 1-1
Celaliyespor - Dağyenicespor (Kemal Karasu) 0-0
Seymenköyspor - Beycilerspor (Silivri) 0-1
Öz Örencikspor - Gümüşyakaspor (Çatalca) 0-6


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.