HAZIRLIK MAÇLARI

11 Şubat 2017 Cumartesi

Gültepespor, Mahmut Şevketpaşa maçı öncesinde kampa girdi.

Gültepespor, Grand Otel'de kampa girdi.
Gültepespor, Mahmut Şevketpaşa maçı öncesinde kampa girdi.
11 Şubat Cumartesi günü saat 12.00'de Avcılar Belediyesi Atatürk Stadı'nda Mahmut Şevketpaşa ile Süper Amatör Lig için play off müsabakası oynayacak olan Kağıthane temsilcisi Gültepe Spor, maç öncesinde Avcılar Grand Otel'de kampa girdi.

Cuma günü akşam saatlerinde otele giriş yapan Gültepe Spor kafilesinde futbolcuların morallerinin yüksek olması dikkatlerden kaçmadı. Otelde ilk olarak yol yorgunluğunu atan futbolcular daha sonra birlikte akşam yemeği yediler. 

Yemek sonrasında otelin toplantı salonunda maç toplantısı gerçekleştiren Gültepe Spor Kafilesinde Teknik Direktör Ahmet Altıntaş "Şu an için eksiğimiz ve sakat futbolcumuz yok. Otelde konaklamayı maç saatinin erken olması ve stadın uzak olmasından kaynaklı gerçekleştirdik. Sağolsun yöneticilerimizde bu konuda bize desteklerini sundular. Yarın sezonun son maçına çıkacağız. Sahada her türlü sonuç var. Bizim hedefimiz tabii kendi lehimize sonuçlanacak bir skor. Maç oynanmadan şunu söylemek istiyorum. Her iki takımda buraya emek harcayarak geldiler. Oyuncularımı bugüne kadar gösterdikleri performans için kutluyorum. Yarın sahadan galibiyetle ayrılacakları inancımıda yeniliyorum. "dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.