HAZIRLIK MAÇLARI

16 Şubat 2017 Perşembe

GÜLTEPENİN GÜCÜ YETMEDİ.

GÜLTEPENİN GÜCÜ YETMEDİ.
İstanbul U-14/A Gençler ligi 15.Grupta Gültepe Özgençlikspor kendi sahasında Alibeyköy Parsellerspor'a 3-2 mağlup oldu.

Ligin 7.Haftası Yeşilova Kemal Aktaş sahasında Gültepe Özgençlikspor ile Alibeyköy Parsellerspor U-14/A Gençler karşı karşıya geldiler.
Gültepe Özgençlikspor Alican, Oğuzgan ve misafir takım Alibeyköy Parsellerspor Okan(2) ve Resul atan oyuncular oldu. Her iki takım karşılıklı atılan gollerin ardından misafir takım Alibeyköy Parsellerspor gençleri 3-2 'lik skorla kazanarak üç puanı alan taraf oldu.
Stat: Yeşilova Kemal Akatş 
Hakem: Mahmut Dede
Gültepe Özgençlikspor, Mert, Kaan, Furkan, Methan, Yusuf, Alican, Volkan, Samed, Oğuzgan, Yasin Yılmaz, Yasin Kuluğ, Doğan, Berke, Kenan, Sebahattin
Alibeyköy Parsellerspor, Sefa, Furkan, Melih, Enes Alyaz, Ergin, Okan, Berkin, Hüseyin, Adem, Resul, Berat, Bedirhan, Abdulsamet, Enes Kök, Emircan, Caner, Mustafa, Safer

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.