HAZIRLIK MAÇLARI

8 Şubat 2017 Çarşamba

Gültepe, Süper Amatör'e Hazırlanıyor.

Gültepe, Süper Amatör'e Hazırlanıyor.
Uzun zamandır meredeyse liglere bile katılımda zorlanan Gültepe Spor son iki yılda yaşadığı değişimle semt gençlerinin de gözdesi oldu. Kağıthane ilçesine bağlı küçük bir mahalle olan Gültepe'de yaşayan ve kendilerine Semt-i Müdafa diyen mahalleli gençlerden oluşan taraftar grubu hafta sonu Mahmut Şevketpaşa Spor ile Avcılar Belediyesi sahasında oynanacak olan play-off maçının ne kadar anlamlı olduğunun farkında ve yaptıkları çalışmalarla hem futbolcuları, hem yöneticileri, hem de mahalle sakinlerini bu konuda sıcak tutuyorlar.


Gültepe Spor Kulübü lokalinde bir araya gelerek maç duyurusu için hazırladıkları duvar afişleri ile sadece kendi mahallelerini değil civardaki mahalleri de donatan Gültepe Spor'lu taraftarlar hafta sonu karşılaşacakları Mahmut Şevket Paşa maçı için ise son derece temkinli yaklaşıyorlar "Her iki takım içinde son şansları olan bu maçı biz kazanmak istiyoruz. Ogün takımımızın yanında olacağız. Sokak sokak çalışma yapıyoruz. Önümüzde iki gün daha var. Gerekirse ev ev dolaşarak o gün mahallemizden olabildiğince fazla insanın takımımızın yanında olmasını sağlayacağız." dediler.Maç günü takımları ile birlikte Avcılarda olacaklarının altını çizen Semt-i Müdafa Grubu "Karşılaşma günü semt olarak takımımızın yanında olacağız. Temennimiz fair play çerçevesinde bir müsabaka olsun. Takımımıza güveniyoruz."
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.