HAZIRLIK MAÇLARI

15 Şubat 2017 Çarşamba

GÜLTEPE ÖZGENÇLİK SPOR KULÜBÜ TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI.

GÜLTEPE ÖZGENÇLİK SPOR KULÜBÜ TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI.
Gültepe Özgençlik Spor Kulübünün 2016-2017 sezonunda U17 gurubu şampiyonluğunda ve A Takımın süper amatör lige yükselmesinde başarı sağlayan; Emin Sevim hocamıza,2. Amatör Lig ve 1. Amatör Ligde kulübümüz için ter dökentüm futbolcularımıza, antrenör ve çalışanlarımıza, yağmur-çamur, kar- kış demeden takımını destek için sevdiklerine ayırdığı zamandan çalıp maçlarımıza gelen taraftarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.
Bu başarıda katkısı bulunan; başta Küçükçekmece Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz ve ekibine, Gültepe Mahallesi Muhtarı Sayın Ümmügül Aliş’e, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Sayın Seymen Gençtürk ve yönetim kurulu üyelerine Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Kurt beye müteşekkiriz.

Maçlarımızı takip eden spor muhabiri Yılmaz Aktepe’ye ve takımın ulaşımını sağlayan belediyemiz araç sürücülerineemekleri için şükranlarımızı sunarız.

Ayrıca Gültepe Özgençlik Spor Kulübünün Karadolap Spor Kulübüyle Bayrampaşa Belediye Stadında oynadığı süper amatör lige yükselme maçında, aldıkları güvenlik önlemleriyle karşılaşmanın olaysız geçmesini sağlayan Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Sayın Necati Aktuğ ve ekibine, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şubesi personeline, karşılaşmanın adil bir şekilde yönetilmesi için çaba gösteren TFF İstanbul Temsilciliğine teşekkürlerimizi sunarız.

GültpeÖzgençlik SK

Yönetim Kurulu

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.