HAZIRLIK MAÇLARI

28 Şubat 2017 Salı

GEDİKPAŞASPOR, AYAZAĞA ESENSPOR PUANLARI PAYLAŞTI. 1-1

GEDİKPAŞASPOR, AYAZAĞA ESENSPOR PUANLARI PAYLAŞTI. 1-1

İstanbul 2.Amatör Lig 4.Grupta Küçükçekmece Gedikpaşaspor kendi sahasında karşılaştığı Ayazağa Esenspor ile 1-1 kalarak puanları paylaştılar.

4. Grupta Ligin 2. Haftası Kanarya sahasında oynanan karşılaşmayı Medet Medeoğlu, Hasan Ulaş Özmen ve Ufuk Tanrıkul hakem üçlüsü yönetti.

Karşılaşmada takımların ortaya koyduğu performans adeta nefes keserken mücadele karşılıklı gollerle 1-1 sona erdi. Son dakikalarda iki takımda üstünlük sağlamak istedi ancak gol sesi çıkmayınca karşılaşma 1-1 berabere bitti.

Gedikpaşaspor, Batuhan, Fatih, Onur, Furkan, Ömer, Turgay, Mehmet Gültekin, Uğur, Mehmet Demirer, Taner, Resul

Ayazağa Esenspor, Harun, Umut, Serhat, Mehmet, Methan, Mert, Halil, Hüseyin Murat, Hasan, Yiğit.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.