HAZIRLIK MAÇLARI

15 Şubat 2017 Çarşamba

Gaziosmanpaşa, Bursa'dan Mutsuz Döndü.

Gaziosmanpaşa, Bursa'dan Mutsuz Döndü.
Bölgesel amatör lig 10. grupta zirve yarışının içinde kalmak isteyen iki takım Bursa temsilcisi Zaferspor ile İstanbul temsilcisi Gaziosmanpaşa Bursa Atıcılar 3 nolu çim sahada karşılaştı. İki takım açısından da gol pozisyonu açısından kısır geçen karşılaşmayı ev sahibi Zaferspor Metin Akan'ın 78. dakikada kaydettiği golle 1-0 kazanırken Nilüfer Erdemli'nin puansız kapattığı haftada aldığı bu galibiyetle puanını 31'e yükselterek 3. sıraya yükselmeyi başardı. Konuk ekip Gaziosmanpaşa 66. dakika da Burak ile bir penaltı atışından faydalanamadı.

Gaziosmanpaşa’yı zorda olsa Metin Akan’ın tek golüyle deviren Kırmızı­Beyazlılar, Nilüfer Erdemli'nin puansız kapattığı haftada üçüncü sıraya yükselmeyi başardı
Bölgesel Amatör Lig 10.Grupta Bursa temsilcisi Zaferspor, konuk ettiği Gaziosmanpaşa’yı 1-­0 mağlup ederek zorda olsa 3 puanın sahibi oldu.
İlk yarıda her iki takımda vasat bir futbol sergilerken, ortaya oldukça keyifsiz bir maç çıktı ve devre golsüz kapandı.
İkinci yarı ile birlikte ataklarını hızlandıran konuk Gaziosmanpaşa, 66.dakikada kazanılan penaltı atışında Burak’ın vuruşu direk dibinden oyuna alanına döndü.
Gaziosmanpaşa’da 72.dakikada Davut, ikinci sarıdan kırmızı kartla oyun dışında kaldı.
Eksik rakibinin üzerine daha fazla gitmeye başlayan Zaferspor, 80.dakikada Metin Akan’ın attığı mükemmel golle 1­0 öne geçti ve sahadan
da 3 puanla ayrılmayı bildi.
SAHA: Atıcılar ­3nolu çim saha
HAKEMLER: Serkan Eryılmaz , Berkay Salman , Özgür Tolga Özcan 
ZAFERSPOR: Faruk, Tarık, Ekrem, Berk, Şükrü, Ahmet, Özer, Yunus, Orhan, Metin, Hakan 
GAZİOSMANPAŞA: Müslüm, Emirhan, Davut, Ahmet, Burak, Tayfun, Salih, Emin Akyıldız, Furkan, Emin Soğuk, Oğuz
GOL: Dk.80 Metin Akan
KIRMIZI KART: Dk.72 Davut (Gaziosmanpaşa)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.