HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

ESENLER YAVUZ SELİM’DE SARICI DEVRİ

ESENLER YAVUZ SELİM’DE SARICI DEVRİ
İstanbul'un alt yapılarda başarılı ekiplerinde Esenler temsizlcisdi Öz Yavuz Selim Spor U14 ve U16 yaş gruplarının başına Murat Sarıc'yı getirdi.

Altyapıda büyük reform yapan Esenler Özyavuzselimspor’da U 14 ve U 16 yaş gruplarının başına Murat Sarıcı getirildi. Sportif direktör Ayhan Çınar’ın raporları doğrultusunda, yönetim kurulunun da onayıyla altyapıda göreve başlayan Sarıcı ile uzun süreli bir anlaşma imzalandığı kaydedildi.

İmza sonrası bir açıklamada bulunan sportif direktör Ayhan Çınar altyapıda amaçlarının sporcu yetiştirmek olduğunu, bunu da skor kaygısı yaşamadan yapmak istediklerini söyledi. Çınar “Bizim derdimiz gençleri yetiştirmek. Skorla işimiz yok.” dedi. Çınar, Murat Sarıcı’nın da Esenler Özyavuzselim’in bir değeri olduğunu, kendisiyle uzun yıllar birlikte çalışmak istediklerini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.