HAZIRLIK MAÇLARI

6 Şubat 2017 Pazartesi

EROĞLU TAKİBİ BIRAKMIYOR.

EROĞLU TAKİBİ BIRAKMIYOR.
H.ÇAMLIKALTISPOR:2 - EROĞLUSPOR:5
İstanbul U-14/B Gençler Ligi 7.Grupta Zeytinburnu Temsilcisi Eroğluspor, Halkalı Çamlık Altıspor'u deplasmanda 5-2 mağlup etmeyi başardı.
Ligin 6.Haftasında İFA sahasında Halkalı Çamlık Altıspor ile Eroğluspor takımları karşı karşıya geldiler.

Müsabakanın ilk yarısı Halkalı Çamlık Altıspor'dan Habip ve Soner, misafir takım Eroğluspor'dan  Turgay ve Yakuphan'ın attığı karşılıklı gollerle 2-2 berabere tamamlandı.

İkinci yarı misafir takım Eroğluspor Metahan (2) ve Emirhanın attığı gollerle güçlü rakibi karşısında sahadan 5-2 lik galibiyetle ayrılmayı başardı.
Misafir ekip ikinci yarıda sergilediği güzel futbol ve attığı bir birinden güzel gollerle izleyenlerden takdir toplarken aldığı galibiyetle de puanını 15'e çıkartarak lider Seyrantepe Of'u takini devam ettirdi.


Eroğluspor: Ali, Enes, Eyüp, Hüseyin, Muhammet, Ahmet Çipter, Azad, Ahmet Oğuzhan, Yakuphan, Turgay, Metehan, Eray, Hüseyin, Emirhan

Halkalı Çamlık Altıspor: Berat, Gökhan, Kemal, Taha, Berhan, Soner, Şemsettin, Habip, Emirhan, Göktuğ, Deniz, Buğra, Emircan, Cengizhan, Furkan, Yiğit, Emre

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.