HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

Ergene Velimeşe Vefa’dan Çok Farklı Ayrıldı

Ergene Velimeşe Vefa’dan Çok Farklı Ayrıldı
Bölgesel Amatör Lig 12.grup lideri Ergene Velimeşe hafta sonu İstanbul deplasmanında Gaziosmanpaşa stadında Vefaspor ile karşı karşıya geldiği maçı 7-1 kazandı. Müsabakayı İstanbul bölgesi hakemlerinden Okan Akın, Deniz Akkaya, Mücahid Adem Celebi ve Serhat Ateş yönetti.


Müsabakaya Vefa hızlı başladı. Mülayim Erdem’in kullandığı serbest vuruş üst direğe çarparak auta gitti. 17. Dakikada Vefa’nın kazandığı penaltı atışını Semih
Erdem kullandı. Semih topu ve Ergene kalecisi Ayhan Öztürk’ü ayrı ayrı köşelere bıraktı.


Gol Ergene Velimeşe’yi Kendine Getirdi
Bu golden sonra Ergene Velimeşe kendine geldi. Ataklarını sıklaştırmaya başladı. 19.dakikada soldan kullanılan serbest vuruştan gelen topa ceza alanı içinde Birol Yiğit vurarak takımının beraberlik golünü attı. 23. dakikada Ergene Velimeşespor atağında soldan ceza alanına giren Şakir Bozlar içeriye kestiği topa Alper Aydın kafa ile vurarak takımını 2-1 öne geçiren golü attı. 36. dakikada kaptan Emre Karadağ’ın soldan vurduğu şut üstten auta gitti.39.dakikada ise İlker Ataseven sağ çaprazdan vurduğu şut kaleciyi de geçtikten sonra yan direğe çarparak oyun alanına döndü. İlk yarı Ergene Velimeşespor’un 2-1 üstünlüğü ile bitti.

Ergene Velimeşe İkinci Yarıda Çoştu
62.dakikada Ergene Velimeşe atağında kaptan Emre Karadağ ceza alanına girdi. Daha sonra topu boşta olan Alper Aydın'a çıkardı. Alper’ de topu ağlarla
buluşturdu.(1-3).
68. Dakikada Ergene Velimeşespor’dan Muhammet Kaan Dönmezer’in ceza alanının dışından vurduğu şık şut ağlarla buluştu.(1-4).
75.dakikada oyuna ikinci yarıda Alper Aydın'ın yerine oyuna giren Tahir Kurt skoru 5-1 e getirdi. Bu golden bir dakika sonra Şakir Bozlar 6.golü attı. 90 dakikada ise
İlker Ataseven skoru belirleyen golü attı.(1-7)
Ergene Velimeşe müsabakanın başında 1-0 geriye düştüğü maçı 7-1 kazanarak üç puanı aldı.


STAD:Gaziosmanpaşa
HAKEMLER: Okan Akın, Deniz Akkaya, Mücahid Adem Celebi / Serhat Ateş
VEFA: Eyüp Can Durmuş, Hüseyin Kaya (Murat Orhun Balata 68'), Emre Can Aktaş, Yaşar Nigerze, Kıvanç Kurtay, Ümit Tuncay (Okan Gümüş 73'), Doğuş Cem Kazan (Furkan Organ 46'), Semih Erdem, Berkay Ekici, Mülayim
Erdem, Mert Yıldırım
YEDEKLER: Burak Kırömeroğlu, Furkan Organ, Atilla Sevgi, Sinan Bozkır, Murat Orhun Balata, Okan Gümüş, Uğur Tuncay
TEKNİK DİREKTÖR: Necat Bulat
ERGENE VELİMEŞE: Ayhan Öztürk, Emir Akay, Emre Karadağ, Birol Yiğit (Baran Işık 80'), Mert Tuğ, Ali Emre Erhan, Sinan Yüksel (Oğuz Başaran 65'), Muhammet Kaan Dönmezer, İlker Ataseven, Şakir Bozlar, Alper Aydın (Tahir Kurt 61')
YEDEKLER: Mehmet Kaygın, Patrıck Etoga Atchom, Sinan Yıldırım, Oğuz Başaran, Baran Işık, Tahir Kurt, Murat Sözgelmez
TEKNİK DİREKTÖR: Özgür Sağlam
HABER VE FOTOĞRAFLAR: EROL YILDIZ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.