HAZIRLIK MAÇLARI

1 Şubat 2017 Çarşamba

EMRE TOSUN KUŞTEPESPOR İLE ANLAŞTI

EMRE TOSUN KUŞTEPESPOR İLE ANLAŞTI
İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubuna Şampiyon olarak dahil olan Paşabahçespor’da bu sezon başı transfer edilen ve gösterdiği performans ile dikkatleri fazlası ile çeken Emre Tosun Kuştepespor ile anlaştı. 

Genç yetenek Paşabahçespor ile geçen hafta yollarını ayırmıştı. Kuştepespor Paşabahçespor ile aynı gruptan ikinci olarak Klasman Grubuna kalan takım olmuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.