HAZIRLIK MAÇLARI

15 Şubat 2017 Çarşamba

Dört Dörtlük Modafen

Dört Dörtlük Modafen
2016-2017 sezonu Bölgesel Amatör Lig 11.Grupta lider Modafen  onsekizinci hafta maçında Bartınspor'u konuk etti. İstanbul Çekmeköy Alemdağ spor tesislerinde saat 14:00'te başlayan karşılaşmayı Kırıkkale bölgesi hakemlerinden Dursun Can yönetti. 

Soğuk havaya rağmen İstanbul'da yaşayan Bartınlılar maça ilgi gösterdi. Maça dengeli başlayan Bartınspor, ilk yarım saatte grupta lider durumda bulunan rakibi karşısında başa baş bir oyun sergiledi. Zaman zaman tehlikeli ataklar geliştiren rakibinin ataklarını başarıyla savuşturan Bartınspor, oyunu rakip sahaya taşımakta zorlandı. İlk yarı sonlarına yaklaşırken kaleci Emrullah'ın ileride olduğunu gören Sergen Çaça röveşata vuruşla topu filelere gönderdi: 1-0. Zaman zaman elektriklenmelerin yaşandığı ilk yarı bu skorla kapandı. 
İkinci yarıya benzer bir oyunla başlayan Bartınspor beraberlik için rakibini yoklamaya başladı. 61.dakikada gelişen atakta kaleci Emrullah üstüne gelen topu tokatladı ancak bu top Ahmet Şen'e adeta asist oldu:2-0. Bu golle morali iyice bozulan Bartınspor 3 dakika sonra kalesinde 3.golü gördü. Gelişen atakta 1.golün sahibi Sergen düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi:3-0. Bu golden sonra oyundan iyice kopan Bartınspor, 2.golün sahibi Ahmet Şen'in ayağından yediği golle adeta bozguna uğradı:4-0. 
Maç sonunda lider Modafen puanını 42'ye çıkartırken, bu mağlubiyetle 24 puanda kalan Bartınspor, önümüzdeki hafta sonu lider Modafen'in en yakın takipçisi İstanbul temsilcisi Zeytinburnu 1957 ile prestij maçına çıkacak. Modafen ise evinde Bursa temsilcisi Kurtuluş Spor'u ağırlayacak.

STAD : Alemdağ Stadı
HAKEMLER : Dursun Can, Sevda Çayan, Oğuzhan Yılmaz
MODAFEN : Mustafa ertuğrul İlyasoğlu, Mehmet Dikmen, Furkan Aktemur, Musa Demir, Hasan Ozan Girgin, Samet Semiz, Emre Dalgalıdere, Volkan Sipahi, Recep Hasan HAzır, Sergen çaça, Erberk Kaygusuz
YEDEKLER : Alpğkaya Karadağ, Umut Uysal, Evor John Bello, Ahmet Şen, Muhammet Yılmaz, Taha Çevik, Emirhan Yurtseven

TEKNİK DİREKTÖR : Ali Karabıyık

BARTIN :  Emrullah ÖZtürk, Ahmet arslan, Ömer Kabaca, Fatih Çiçek, Abdurrahim Dağ, Oğuzcan Genç, Emrah Çetin, Siboniso Lungelo Mtshali, Ümit Kocabaş, Ufuk Koç, Uğur Yılmaz
YEDEKLER : Muhammed Karakaş, Caner Çolak, Ali Rıza Katı, Burak Gençbay, Ömer Can Alpsoy, Utku Demirel
TEKNİK DİREKTÖR : Naci Yılmaz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.