HAZIRLIK MAÇLARI

4 Şubat 2017 Cumartesi

DODO Bal Lig yorum ve tahminler


DODO Bal Lig yorum ve tahminler
Bölgesel Amatör Lig müsabakaları tüm hızıyla devam ederken hafta sonu birbirinden zorlu müsabakalar bizleri bekliyor.Gebzespor-Sultangazispor müsabakası
haftanın önemli müsabakalarından.Gebzespor takımı hafta içi oynadığı hazırlık maçında Beykoz1908 karşısında 4-0 galip gelirken oldukça formda göründü. Sultangazispor takımının kurt hocası Alaettin Hoca rakibi imha etmenin en önemli yanının haddini bilmek olduğunu ve rakibi gafil avlamanın en mantıklı yol olduğunu hesaba katacaktır görüşündeyiz. Gebzespor favori görünse de temsilcimizden gelecek sürprize fazla şaşırmayalım. VEFA-Edirne müsabakasında galibiyete daha çok ihtiyacı olan yeşil beyazlı takımın müsabakadan üç puanla ayrılacağı görüşündeyiz. KartalBulvar-Bozüyükvitra engelini zorlanmadan aşar düşüncesindeyiz.Bu müsabakadan gelecek üç puan temsilcimizi oldukça rahatlatır. Pursaklar-Modafen müsabakasında temsilcimiz rahat bir galibiyet elde eder diyoruz. Bağcılar-Eskişehirkurtuluş müsabakası haftanın önemli müsabakalarından bir tanesi. Temsilcimizin bu zorlu müsabakadan zorlansa da kazanlı ayrılacağı düşüncesine sahibiz. Zeytinburnu-Çekmeköy müsabakası haftanın maçı konumunda.Bu zorlu müsabakada her ne kadar Zeytinburnu takımı favori görünse de beraberlik uzak bir ihtimal olarak durmamakta. Yalovaspor-Erokspor müsabakası temsilcimiz açısından üç puanla kapaması gereken bir doksan dakika olarak durmakta.Üç puan temsilcimizin olur. Gürsubelediyesi-Ataşehirçamolukspor maçında deplasmanda oynamasına rağmen Ataşehirçamolukspor takımı kazanır diyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.