HAZIRLIK MAÇLARI

10 Şubat 2017 Cuma

DİNÇAY ATMACA PAŞABAHÇESPOR’ DA !

DİNÇAY ATMACA PAŞABAHÇESPOR’ DA !
Beykoz 1908 A.Ş. Takımı ile İstanbul Süper amatör Lig 8.Grubunda şampiyonluk yaşayan ve şok bir kararın ardından Sarı-Siyahlı kulübe veda eden Antrenör Dinçay Atmaca Paşabahçespor’da görev yapacak. Daha önce de Kanlıcaspor’da birlikte çalıştığı şampiyonluk yaşadığı Beykoz İlçesinin deneyimli Teknik Adamlarından olan Aydın Çaylı’nın yardımcılığını yapacak olan Atmaca yeni görevine başlıyor.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur yaptığı açıklamada ,”Dinçay Hocamız bizim de bünyemizden yetişen, takım kaptanlığımızı yapmış başarılı bir isim idi. Daha önce de Aydın Çaylı Hocamız ile birlikte çalışa tecrübesini yaşadığı için bir süre önce kendisine görev teklif etmiştik. Kendisi Aydın Hocamız ile Paşabahçespor’un Bölgesel Amatör Lig yolundaki en büyük avantajlarımızdan biri olacaktır. Dinçay Hocamıza yuvana hoş geldin dileklerimi iletiyorum ” şeklinde konuştu.

Dinçay Atmaca ise  yaptığı açıkalamda, ” Beykoz’dan ayrıldıktan sonra bir süre dinlenmek, antrenörlüğe ara verme niyetinde idim. Coşkun Başkan’ın teklifini uzunca süre düşündüm. Günler sonra formasını giyme onuru yaşadığım Paşabahçespor Takımında bana teklif edilen görevi kabul ettim. Her şeyin Hayırlısı, Aydın Çaylı gibi deneyimli bildiğim tanıdığım  bir hoca ile de yeniden çalışacak olmak kararımda etkili oldu ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.