HAZIRLIK MAÇLARI

22 Şubat 2017 Çarşamba

Denizcilik İşletmeleri 3 Puanı Hanesine Yazdırdı.

Denizcilik İşletmeleri 3 Puanı Hanesine Yazdırdı.
İstanbul 2.Amatör Ligde sahne alan Beykoz takımlarından Denizcilik İşletmeleri ilk haftayı 2-0’lık Küçükbakkalköyspor galibiyet ile kapattı. Lacivert-Beyazlı ekip Dudullu Stadında oynanan müsabakada başarılı bir görüntü çizerken, bu sezon çok takımın canını yakacağını ilk haftadan ilan etmiş oldu.

Dudullu Stadı'nda Küçükbakkalköy, Denizcilik İşletmelerini konuk etti. Karşılaşmayı Metehan Köprülü, Tayfun Hakyemez, İsmail Köroğlu hakem üçlüsü yönetti. Beykoz ekibini galibiyete taşıyan goller Erdi ile Kadir’den geldi. Denizcilik İşletmeleri SK Takımında bu sezon kaleyi devralan Tecrübeli Eldiven Fatih Mumcu, maça damgasını vuran isimlerin başında geldi. 80. Dakikada Küçükbakkalköyspor Takımının kazandığı penaltı atışını kurtaran yılların deneyimi maç esnasında da rakip takımın yakaladığı karşı, karşıya 3 net pozisyonunda ise gole izin vermedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.