HAZIRLIK MAÇLARI

6 Şubat 2017 Pazartesi

DAVUTPAŞA U19 FARKLI BAŞLADI.

DAVUTPAŞA U19 FARKLI BAŞLADI.
U19 1. lig 17 grupta mücadele eden Davutpaşaspor ilk haftay bay geçmesi sebebi ile lige bir hafta gecıkmeli başladı. İlk karşılaşmasında Mecidiyeköy Spor'u Namık Sevik'te konuk etti.  

Karşılaşmanın tamamında rakibinden üstün bir performans sergileyen Davutpaşa Spor sahadan 9-0 lık galibiyetle ayrılırken Muzaffer attığı 4 golle sahanın yıldızı oldu.
İlk yarı adeta Mecidiyeköy kalesini abluka altına alan Davutpaşaspor üst üste bir çok gol pozisyonu üretmesine rağmen bu yarıda Muzafer'in golü ve Mecidiyeköy'lü sporcunun kendi kalesine attığı golle devreye 2-0 önde girdi.

İkinci yarıda bambaşka bir Davutpaşaspor
İkinci yarıya skor üstünlüğü ile başlayan Davutpaşaspor yaptığı değişiklerle de farka gitti. İkinci yarı adeta golle başladı. Başlama vuruşu ile birlikte Mecidiyeköy kalesinde baskı kuran Davutpaşa gençleri Berkehan'ın keleye sert şutunda kaleciden dönen topu ağlarla buluşturan İbrahim'in golü ile farkı üçe çıkardı. Günün asist kralı Berkehan'ın kullandığı serbest atışta Veysel takımının dördüncü golüne imza attı. 

Muzaffer sahneye yeniden çıktı.
İkinci yarıda üst üste bulduğu gollerle farkı dörte çıkaran Davutpaşaspor, gollerine Muzaffer ile devam etti. Takımının ilk golünü atarak perdeyi açan Muzaffer ceza alanı dışından mükemmel vuruşu ile kendisinin 2 takımının 5. golünü ağlarla buluşturdu. Muzaffer güzel oyunun gollerle süslemeye devam etti. Berkehan'ın pasında topu bir kez daha ağlarla buluşturan genç oyuncu skoru 6 farka çıkardı, Anıl'ın ceza alanı içine gönderdiği topla da adeta gol şov yaptı ve güzel bir kafa vuruşu ile farkı 7'ye çıkardı.7-0

FArkı iyice açan Davutpaşa'da Bülent ve günün asistleriyle gol yollarını açan Berkehan kapanış gollerine imza atarak maçın skorunu tayin ettiler 
DAVUTPAŞA : 9 MECİDİYEKÖY : 0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.