HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

Çorluspor1947 taraftarı isyanlardaÇorluspor 1947 taraftarı isyanlarda
Bölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcisi Çorluspor 1947 taraftarı tribünde şampiyonuz ama sahada aynı başarıyı gösteremiyoruz tepkisini yansıttı.

Sezon başından beri tribünlerde hakimiyet kurduklarının altını çizen sarı kırmızılı taraftarlar alınan sonuçlardan memnun değil.Tartışmasız bu ligin en iyi tribününe sahibiz.En iyi takımına da sahip olmak istiyoruz. Sultangazispor maçındaki oynanan futbol ve alınan sonuç saç baş yoldurdu.Sezon başında istenmeyen adam ilan edilen Serdal Öz haftalardır takımı sırtlıyor ve kritik goller atıyor.Bu adam neredeyse takımdan ayrılma noktasına gelmişti.Yönetim bunun sebeplerini araştırmakta ve neşteri vurmakta geç kalıyor. Göz göre göre Bu sezon hayal kırıklığı yaşayacağız. Bir an önce acil önlem paketleri hayata geçmeli ve az gibi görünen şansı lehimize çevirmeliyiz.Bu takımda her şey yolunda gidiyor gibi bir hava var. Birçok transfer yapıldı gelenler oldu gidenler oldu ama asıl gitmesi gerekenler kıpırdamıyor. Bizim tribündeki gücümüz kadar sahada da etkili bir takım görmek istiyoruz. Bunun için acil harekete geçilmeli yoksa tren kaçacak gibi duruyor diyen taraftarların sesini yönetim kurulunun duyacağı ve radikal kararlar alacağı alınan bilgiler arasında yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.