HAZIRLIK MAÇLARI

11 Şubat 2017 Cumartesi

Çorlugençlerbirliği'nden Lidere ÇelmeTekirdağ Süper Amatör Lig önemli müsabakasında Lider Çerkezkoy1911 takımı Çorlugenclerbirligi deplasmanında 1-1 berabere kaldı ve zirve yolunda çok önemli bir iki puan bıraktı.
Müsabaka soğuk ve çiseleyen bir hava
da oynanmasına ragmen tribünlerde hatrı sayılır bir taraftar kitlesi musabakayı izledi.Müsabakanin başlama vuruşundan bitiş düdüğüne kadar mücadele gücü yüksek bir müsabaka izledik.


Müsabakaya iyi başlayan ve pozisyonlar bulan taraf ev sahibi Çorlugençlerbirligi takımı oldu.


Pozisyon üreten taraf Çorlugençlerbirligi olmasına rağmen ilk gol Çerkezköy1911 takımından geldi.Şafak Törin golü atan isim oldu.


Bu gol sonrasında çabuk toparlanan Çorlugençlerbirligi takımı Vedat ile skoru eşitledi.Müsaba
kanın ikinci yarısında iki takımın çabasıda gol kaydına erişemeyince doksan dakika sonunda tabelada 1-1'lik beraberlik yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.