HAZIRLIK MAÇLARI

15 Şubat 2017 Çarşamba

CENNET BARBAROS U-14, 4-0 GALİP

CENNET BARBAROS U-14, 4-0 GALİP
İstanbul U-14 /A Gençler ligi 7.grupta Küçükçekmece Cennet Barbarosspor kendi sahasında Bahçelievler temsilcisi Şirinvelerspor'u 4-0 yenerek üç puanı alan takım oldu.
 Küçükçekmece Yeşilova kemal Aktaş sahasında ligin 7.Haftası Cennet Barbarosspor ile Şirinvelerspor U-14 futbol takımları karşı karşıya geldiler. Karşılşamayı Mahmut Dede yönetti.
Karşılaşma boyunca rakibine göre üstün futbol sergileyen ev sahibi Cennet Barbarosspor Barış, Uğur, Süleyman ve Yasin’in attığı gollerle rabbi Şirinvelerspor'u 4-0 gibi farklı skorla mağlup ederek üç puanı alan takım oldu.
CennetBarbarosspor, Yusuf, Mircan, Yiğit, Berke, Uğur, Mete, Anıl, Barış, Berkan, Muhammet, Berk, Yusuf, Süleymen, Mert Şentürk, Yasin, Emre
Şirinvelerspor, Çağtay, Şadıl, Gökhan, Ali, Ahmet, Alihan, Onur, Azad, Ömer, Yiğit, Ferit, Hayrettin, Mert 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.