HAZIRLIK MAÇLARI

28 Şubat 2017 Salı

ÇELTİK’TEN BÜYÜK SÜRPRİZ

ÇELTİK’TEN BÜYÜK SÜRPRİZ: 2-0
Amatör 2.Küme 3.Grupta haftanın sürprizi Çeltikköy’den geldi.
 Silivri temsilcisi deplasmanda güçlü rakibi Haraççı’yı 2-0 mağlup ederek şampiyonluk yarışında ben de varım dedi.
Bu sezon transfer için kesenin ağzını açan Çeltik ilk yarısı golsüz kapanan zorlu deplasmanda ikinci yarıda bulduğu gollerle sonuca gitti. Yeşil Siyahlılar adına perdeyi 57. dakikada Gökhan Karabulut açtı. Silivri temsilcisi 78. dakikada golcüsü Ahmet Koç’la bir gol daha bularak skoru 2-0 yaptı.

 Kemik seslerinin havada uçuştuğu maç konuk takımın üstünlüğüyle sonuçlanırken geçtiğimiz hafta Firuzköy deplasmanından 1 puanla dönen Haraççı bu sonuçla ikinci hafta sonunda 1 puanda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.