HAZIRLIK MAÇLARI

19 Şubat 2017 Pazar

CELALİYE İLE DAĞYENİCE PUANLARI PAYLAŞTI.

CELALİYE İLE DAĞYENİCE PUANLARI PAYLAŞTI.
İstanbul 2. Amatör Lig 1.Grupta oynanan maçta Celaliyespor, sahasında Dağyenicespor’u konuk etti. Yeni sezona iyi bir sonuçla başlamak isteyen iki takımın 90 dakikalık mücadelesinde kemik sesleri yükselirken tam bir taktik savaşına sahne olan maçta gol sesi çıkmadı.


Celaliye Stadı’nda oynanan maça konuk takım Dağyenice oldukça istekli ve arzulu başladı.
Ortasahada topa basan, kazandığı topları da kanatlardan etkili bir şekilde kullanan konuk takım buna rağmen aynı üretkenliği üçüncü bölgede gösteremedi.

Oyunu daha çok kendi sahasında kabul ederek savunmadan çıkan uzun toplarla etkili olmaya çalışan Celaliyespor savunma ve ortasaha bloklarını da yakın oynatarak defansif tedbirleri üst seviyede tuttu.


İleri uçta çoğalamayan ev sahibi ekip buna rağmen oyunun savunma yönünü doğru oynayarak rakibinin etkili oyuncularını alan savunmasıyla durdurarak sezona kendi taraftarları önünde 1 puanla başladı.

Rakibi önünde galibiyete daha yakın bir oyun ortaya koyan Dağyenicespor etkili bir performans ortaya koymasına rağmen yeni transferleriyle çıktığı maçta evine 1 puanla dönmek zorunda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.