HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

ÇAYIRBAŞI ÖZKAN İYİ BAŞLADI.


ÇAYIRBAŞI ÖZKAN İYİ BAŞLADI.
İstanbul 2. Amatör Lig 4. Grupta Küçükçekmece Temsilcisi Halkalı Taştepespor Halkalı Etap Stadı'nda Sarıyer temsilcisi Çayırbaşı Özkanspor'u konuk etti.
Karşılaşmayı Murat Altınok, Abdul Baki Sönmez ve Yunus Emre Atasoy hakem üçlüsü yönetti. 


Şampiyonluk parolası ile sezona başlayan Sarıyer temsilcisi sezonun ilk karşılaşmasında konuk olduğu Halkalı taştepe deplasmanında her iki yarıda bulduğu gollerle hanesine 3 puanı yazdırdı.
İki takımın da pozisyon açısından çok verimli geçmeyen ilk yarıda maçın tek golü Çayırbaşı Özkanspor'dan geldi. Konuk ekip 35. dakika da Burak'ın golü ,ile devreyi 1-0 önde kapattı.

İkinci yarıda baskılı futbol sergileyen Çayırbaşı Özkanspor takımında farkı ikiye çıkartan gol Niyazi'den geldi. 0-2
Ev sahibi Halkalı Taştepe'nin tek golü Muhammet Ahmet Er’in ayağından atılan penaltı gollü oldu. Karşılaşma misafir takım Çayırbaşı Özkanspor'un 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşma sonunda açıklama yapan Çayırbaşı Özkan Yöneticilerinden Muzaffer Olkan "Bu sezon hedefimize ulaşmak istiyoruz. İyi bir kadro oluşturduk. Bir çok yeni futbolcumuz olmasına rağmen hepsi çok çabuk uyum sağladılar. KArşılaşmada gösterdikleri performans için tüm futbolcularımızı kutluyorum. Taştepe genç ve iyi bir takım. Buradan 3 puanla dönmek ligin ilk haftası olması sebebi ile de çok önemliydi." dedi.

Halkalı Taştepespor: Cumhur, Koray, Taşkın, Yunus Emre, Muhammet Güneş, Olcay, Serkan, Muhammet Ahmet Er, Burak, Batuhan
Çayırbaşı Özkanspor: Yasin, Doğan, Görkem, Turan, Şakir, Aykut, Musa, Niyazi, Erdi, Burak, Evren

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.